egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

mdtm2 października 2020 roku w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Udział w tym święcie wzięli uczniowie klas II-VIII. Tego dnia zamiast tradycyjnej lekcji matematyki odbyły się różne zabawy, gry i konkursy. Uczniowie układali domino, klocki, piramidki, odgadywali zaszyfrowane cyfry, grali w koło fortuny, karty Grabowskiego i rozwiązywali różne zagadki matematyczne. Podczas przerwy mieli możliwość odgadywania wyników działań, za co najlepsi otrzymali szóstki i piątki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu tego matematycznego święta. Śliczne podziękowania należą się także Radzie Rodziców, która ufundowała słodkie upominki dla każdego uczestnika.

Biblioteka szkolna na Facebooku

bibl