egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

1Po raz pierwszy bierzemy udział w Solidarnym Proteście Przeciwko Narkotykom i Przemocy -Kampanii ,,Białych Serc”. W tym roku głównym przesłaniem Kampanii jest temat e-papierosów, które są zagrożeniem dla zdrowia i życia. Kampania jest skierowana do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Jest również protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych, poświęcona jest także pamięci ofiarom narkotyków. Charakterystycznym symbolem kampanii jest białe serduszko zawieszone w oknie szkoły. W ramach kampanii Samorząd Uczniowski przyłączył się do działań, które będą odbywały się w dn. od 12-25.10.2020 r.

Biblioteka szkolna na Facebooku

bibl