foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin 2021

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Spotkaliśmy się 22 czerwca, aby dokonać podsumowania rocznej pracy Samorządu Uczniowskiego i podsumować rok szkolny. To był trudny dla wszystkich rok. Większość dni spędziliśmy na pracy zdalnej, borykając się z różnymi problemami. Ale daliśmy radę. Nasze średnie ocen są zadowalające. Frekwencja na wysokim poziomie. Czekamy tylko na wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Na początku głos zabrali przedstawiciele SU: Aneta Leszkiewicz i Alan Różycki prezentując sprawozdanie z pracy SU.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2020/2021 miał do zrealizowania wiele przedsięwzięć, które miały na celu uatrakcyjnienie życia szkolnego, próbę zagospodarowania uczniom wolnego czasu i zrobienia czegoś dla innych. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany – od połowy października do 30 maja przeszliśmy na naukę zdalną.

We wrześniu odbyły się wybory. W skład Samorządu Uczniowskiego weszli: Alan Różycki – przewodniczący, Amelia Kotarska – zastępca przewodniczącego, Aleksandra Kłos – skarbnik, Zuzanna Rajkowska – sekretarz. W skład sekcji organizacyjnej weszły: Joanna Bajwoluk, Małgorzata Grabowicz, Jaśmina Kubacka, Maja Laszczak, Aleksandra Kula, Amelia Kwilińska, Aneta Leszkiewicz, Julia Małodzińska.

Tegorocznymi opiekunkami Samorządu Uczniowskiego zostały panie: Beata Kwaśna i Renata Maćkowiak.

Zebrania zarządu Samorządu Uczniowskiego odbywały się w miarę potrzeb. Zazwyczaj online. Omawiano na nich sprawy bieżące.

We wrześniu, poza wyborami samorządu i wyborem opiekunów: ustalono roczny plan pracy, który został zamieszczony na tablicy samorządu, przypomniano uczniom ich prawa i obowiązki, zorganizowano Dzień Chłopaka. W październiku: przygotowano z okazji DEN gazetkę okolicznościową z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły, apel i słodkie upominki, włączono się w Akcję Białych Serc i Dzień Życzliwości. W grudniu zorganizowano zdalne Mikołajki. W lutym: zorganizowano pocztę walentynkową dla uczniów klas 0 – III i dla klasy VIII, a w marcu Dzień Kobiet. W maju ogłoszono akcję „Radosny powrót do szkoły”. W czerwcu: sporządzono sprawozdanie z całorocznej pracy SU, rozpropagowano wśród uczniów i lokalnej społeczności zbiórkę elektrośmieci, zamieszczono artykuł na stronie szkoły dotyczący rocznej działalności.

Wiele z planów na rok szkolny 2020/2021 nie zostało zrealizowanych w związku z zamknięciem szkół z powodu pandemii koronawirusa COVID – 19. Nie udało się przeprowadzić wyborów do Samorządu Uczniowskiego, który pracowałby od nowego roku szkolnego.

Przewodniczący SU podziękował wszystkim koleżankom i kolegom, że tak chętnie włączali się w organizowane przedsięwzięcia oraz wychowawcom i nauczycielom, za to że pomagali w realizacji wszystkich planów.

 Następnie przyszedł czas na nagrody i upominki za udział w konkursach organizowanych   w naszej szkole, zarówno „na żywo”, jak i online. Pani Renata Salamońska wręczyła nagrody za udział w konkursach, których była organizatorką wspólnie z panią Agnieszką Gałwą.

Pani Agnieszka Kotkowska uhonorowała tych uczniów, którzy brali udział w konkursach bibliotecznych. Pani Ewelina Skrodzka – Łuciów w imieniu swoim i pań: Agnieszki Gałwy i Karoliny Młynarczyk podziękowała uczniom za udział i wręczyła upominki za konkursy przyrodnicze i matematyczne. Pani Ewa Krysiak – Massopust nagrodziła uczniów klasy VIII za teleturniej 1 z 10 (w języku angielskim), a opiekunki SU podziękowały za pracę w SU.

 Bawcie się dobrze podczas wakacji i odpoczywajcie, bo z pewnością na to zasłużyliście. Bądźcie mądrzy i rozsądni w każdej chwili. Za chwilę mamy wolne od szkoły, ale nie od myślenia. Pamiętajcie o tym!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Apel do Rolników

rolnik

Projekty i współpraca

dbi

2021 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved