plebiscytPoczątek roku to czas podsumowań i ocen. W minionym roku księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacił się o wiele nowości książkowych, które chętnie uczniowie wypożyczali. Nadszedł czas by uczniowie zdecydowali podczas plebiscytu, która książka będzie książką roku 2019. Na korytarzu szkolnym uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali punkt, w którym wszyscy uczniowie szkoły mogli oddać swój głos. Powstała także ŚCIANA INSPIRACJI CZYTELNICZYCH, miejsce w którym uczniowie ( i nie tylko) mogli zapisywać tytuły swoich ulubionych książek. Ściana wypełniała się po brzegi tytułami i nazwiskami autorów, niektórzy uczniowie sprawdzali , który tytuł powtarzał się najczęściej. Zgodnie z zasadami plebiscytu, każdy uczeń mógł zagłosować tylko raz na jeden tytuł. Wśród uczestników czytelniczej akcji zostaną rozlosowanie drobne upominki.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved