foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

plebiscytPoczątek roku to czas podsumowań i ocen. W minionym roku księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacił się o wiele nowości książkowych, które chętnie uczniowie wypożyczali. Nadszedł czas by uczniowie zdecydowali podczas plebiscytu, która książka będzie książką roku 2019. Na korytarzu szkolnym uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali punkt, w którym wszyscy uczniowie szkoły mogli oddać swój głos. Powstała także ŚCIANA INSPIRACJI CZYTELNICZYCH, miejsce w którym uczniowie ( i nie tylko) mogli zapisywać tytuły swoich ulubionych książek. Ściana wypełniała się po brzegi tytułami i nazwiskami autorów, niektórzy uczniowie sprawdzali , który tytuł powtarzał się najczęściej. Zgodnie z zasadami plebiscytu, każdy uczeń mógł zagłosować tylko raz na jeden tytuł. Wśród uczestników czytelniczej akcji zostaną rozlosowanie drobne upominki.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved