nocnauk„Noc Naukowców” to już drugie nocne spotkanie, podczas którego wspaniale się bawiliśmy, integrowaliśmy oraz utrwalaliśmy wiedzę z matematyki, języka polskiego oraz języka niemieckiego. Z dnia 24 na 25 stycznia uczniowie klasy VII i VIII „Noc Naukowców” rozpoczęli od rozwiązywania matematycznej zagadki, ukryty „smaczny skarb” odnaleźli Marita i Maciej. Potem przyszedł czas na testy z matematyki, języka polskiego, języka niemieckiego i wiedzy sportowej. Po wytężonej pracy umysłu zrobiliśmy się strasznie głodni, energię uzupełniliśmy smaczną pizzą i przystąpiliśmy do kolejnych testów, tym razem do teleturniej „1 z 10” oraz „Mistrza mapy”. Wspaniale się bawiliśmy podczas kalambur oraz długo wyczekiwanej dyskoteki. Tańce, śpiewy i dużo śmiechu, bez wątpienia umiemy i uwielbiamy się bawić. Niezapomnianą „Noc Naukowców” zakończyliśmy podsumowaniem punktów i nagrodzeniem zwycięskich par. Najwięcej punktów ze wszystkich testów zdobyli Natasza Kądziołka i Wojciech Kowalczyk. Drugie miejsce zdobyli Marita Hintz i Maciej Grabowicz a trzecie – Wiktoria Szulczewska i Wojciech Budny. Gratulujemy! Dziękujemy naszym nauczycielom za niezapomnianą noc pełną pozytywnych emocji i ogromu wiedzy! Już nie możemy doczekać się kolejnej naukowej nocki w szkole.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved