foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

walentynki1Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu ciekawych akcji w szkole. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego postanowili zorganizować w naszej szkole Dzień Miłości. Już 6 lutego ruszyła Poczta Zakochanych , do skrzynki życzeń ustawionej na szkolnym korytarzu uczniowie chętnie wrzucali własnoręcznie wykonane kartki z wyrazami sympatii. 6 luty był dniem ,w którym dominował kolor czerwony i różowy.Za zgodą dyrekcji uczniowie, którzy ubrali się w odpowiedni kolor byli zwolnieni z niezapowiedzianego pytania. Tego dnia podczas przerw puszczana była romantyczna muzyka. To był dzień pełen pozytywnych emocji i świetnej zabawy.
Brawo Samorząd Uczniowski , Brawo Uczniowie.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved