foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

drzewo11 października młodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nietypowej lekcji bibliotecznej połączonej z lekcją przyrody. Powodem spotkania było Święto Drzewa obchodzone 10 października. Podczas pierwszej części uroczystości uczniowie obejrzeli prezentację dotyczącą drzew, później wysłuchali ” Bajki o drzewie” Elizy Piotrowskiej , którą przeczytała im uczennica klasy II Gim -Marcjanna Wójcik. Na zakończenie lekcji wszystkie klasy zaprezentowały swoje tekturowe drzewka, które ozdobili na dwa sposoby. Jedne drzewka wyglądały jak drzewa na dworze, drugie były magiczne takie jakie możemy spotkać jedynie w książkach. Wszystkie klasy świetnie się spisały, a ich prace można oglądać na szkolnym korytarzu. Uczniowie obiecali, że będą dbać o naturalne środowisko i wypożyczane książki z biblioteki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za współpracę.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved