egzamin 2021

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

ksiazkaW naszej bibliotece znowu pojawiły się nowości czytelnicze, 120 samych bestsellerów!
Wszyscy uczniowie naszej szkoły znajdą coś dla siebie. Dla gimnazjalistów zakupiliśmy takie przeboje jak serie: Metro 2033, Zbuntowana, Igrzyska śmierci, Cisza, Heartland. Serdecznie polecamy Wam serię książek dla nastolatków Nasze ważne sprawy. Mamy książki dla miłośników  fantastyki, romansu i sensacji.
Nieco młodszych uczniów ucieszą na pewno kolejne części Dziennika Cwaniaczka, Mateuszek, seria Wyspa potępionych oraz 3 tomy Kronik podziemia. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych czytelnikach i dla nich zakupiliśmy wiele fascynujących książek.

Podczas lekcji bibliotecznych już część z Was miała okazję przekonać się ile fantastycznych, nowych pozycji mamy dla Was. Miło nam, że mogliśmy uszczęśliwić wielu czytelników naszą nową ofertą.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do biblioteki i mamy nadzieję, że jesienne wieczory będziecie spędzać czytając książki.
Uwaga!!! Nowości będziemy wypożyczać na 2 tygodnie po jednym tytule:)

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Biblioteka szkolna na Facebooku