egzamin 2021

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Już po raz 28 uczniowie ze szkół w całej Polsce biorą udział w wielkiej ekologicznej akcji „Sprzątania Świata”. Tegoroczna akcja pomocy naszej lokalnej przyrodzie przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Uczniowie klas IV –VI z wielkim zaangażowaniem włączyli się do akcji sprzątania terenu wokół naszej szkoły. Następnie w klasach obejrzeli ekologiczne prezentacje multimedialne, pt. „Dobre rady na odpady” i „Jak prawidłowo segregować odpady?” Po pokazie prezentacji odbyła się dyskusja jak możemy dbać o naszą planetę. Nasi uczniowie doskonale wiedzą jak dbać o przyrodę, wiedzą, że nasze codzienne czynności, np. zgaszenie światła, dokręcenie kapiącego kranu, czy segregacja śmieci mają wpływ na nasze środowisko życia. Bądźmy eko każdego dnia!

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Biblioteka szkolna na Facebooku