foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egazmin 2022

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Od listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły pomagają jeżom w swoim regionie. Działania na rzecz pomocy jeżom realizowaliśmy w ramach projektu przyrodniczego pt. „Jeż też zwierz” Fundacji EFC Edukacja Inspiracja. Obecnie dalej kontynuujemy nasze działania na rzecz tych pożytecznych zwierząt. Podczas kółka biologiczno – geograficznego uczniowie klasy VI przygotowali drewniane domki dla jeży, które ozdobili według własnego pomysłu. Domki dla jeży podobnie jak w roku ubiegłym trafią do okolicznych miejscowości, aby jeże mogły w nich bezpiecznie przetrwać zimę. Bardzo nas cieszy, że uczniowie dalej dokarmiają, poją, obserwują jeże oraz budują dla nich domki z gałęzi i liści. Drodzy uczniowie efekty waszych działań są widoczne, ponieważ jeży w naszej okolicy jest coraz więcej. Jeże to bardzo pożyteczne zwierzęta, które pomagają w ogrodach, zjadając owady czy ślimaki. 10 listopada obchodzony jest „Dzień Jeża”, w ramach którego uczennice z klasy VI opowiedziały uczniom klas 0 – III o ważnej roli jeży w przyrodzie oraz rozdały ulotki informacyjne o jeżach uczniom klas 0 - VIII.

 Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2022 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved