foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

W piątek 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, tego dnia każdy z nas wyjątkowo dba o naszą planetę i z troską myśli o jej przyszłości. Z okazji święta Ziemi uczniowie klasy VI przygotowali apel profilaktyczny, ekologiczne przedstawienie oraz pokaz mody ekologicznej. Wszystkie działania miały na celu kształtowanie postaw ekologicznych, odpowiedzialności za swoje środowisko życia i pokazanie, że każdy z nas może dbać o przyrodę. Na scenie pojawiła się zmęczona zanieczyszczeniami Ziemia, zatroskane pszczółki, żabki, jeże i kwiatki. Ziemię uleczyć chciał lekarz wraz z pielęgniarkami, lecz nie udało mu się to, ponieważ Ziemię uleczyć może każdy z nas! To my jesteśmy lekarzami Ziemi! To my mamy wpływ na stan naszej planety! Po przedstawieniu odbył się pokaz mody ekologicznej, którego celem było pokazanie, że możemy dać drugie życie odpadom. Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas 7 i 8 wykonali plakaty ekologiczne, które stanowią wystawę na szkolnym korytarzu. Brawo uczniowie! Niech Dzień Ziemi trwa cały rok!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved