egazmin 2022

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

22 kwietnia w Dzień Ziemi nasi uczniowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ekologicznej #SprzątamyDlaPolski. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Dla Polski”. Celem akcji była nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro, uwrażliwienie na kwestię ekologii i klimatu. Akcja była również okazją do kształtowania postaw patriotycznych młodego człowieka, który dba o swoje środowisko lokalne. Patronat nad przedsięwzięciem objęli m.in. Prezes Rady Ministrów oraz Minister Edukacji i Nauki. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w akcję sprzątania najbliższej okolicy i realnie pomogli lokalnej przyrodzie.

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Biblioteka szkolna na Facebooku