foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egazmin 2022

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

 
 

Piękne te nasze barwy ojczyste, powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze jest biel i czerwień. Czerwień to krew i miłość, a biel to czyste serce. 2 maja obchodzimy Święto Flagi, która jest naszym symbolem narodowym. Każdy z nas powinien znać znaczenie barw naszej flagi państwowej, szanować ją i z dumą wywieszać podczas uroczystości państwowych. Jak wyrazić miłość i szacunek do ojczyzny i naszych symboli narodowych? Słowem, wierszem, piosenką, a także tańcem. Uczennice klasy VI podczas apelu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja zaprezentowały taniec z flagą oraz występy solowe. Gestem, ruchem, muzyką wyraziły swoje emocje i w dostojny sposób pokazały, że patriotyzm może mieć różne oblicza. Brawa i gratulacje dla naszych młodych i utalentowanych tancerek!

 

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2022 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved